• Sekretariat

• Sekretariat czynny codziennie w godzinach: 7.30 – 15.30.

Uwaga! Uczniowie załatwiają sprawy w sekretariacie w godzinach: 9.30 – 13.30.

Adres: sekretariat@szkola.babimost.pl

********************************************

DUPLIKAT LEGITYMACJI

Jeśli zgubiłeś legitymację szkolną musisz wyrobić duplikat dokumentu.

Za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej pobierana jest opłata skarbowa w wysokości  9 zł na podstawie rozporządzenia MENiS z dnia 14 lutego 2003 roku (Dz.U. 2003 nr 61 poz. 537) pkt.3.

Wpłatę należy dokonywać na konto:

Szkoła Podstawowa w Babimoście

Nr konta: BS Siedlec o/Babimost  58 9660 0007 2600 1456 0200 0001

W tytule opłaty należy napisać:

za duplikat legitymacji SP  oraz imię i nazwisko ucznia ubiegającego się o duplikat legitymacji.

Z dowodem dokonania opłaty i podaniem o wydanie duplikatu dokumentu należy zgłosić się do sekretariatu.

********************************************

DUPLIKAT ŚWIADECTWA

Jeśli zgubiłeś świadectwo ukończenia szkoły i chcesz otrzymać duplikat dokumentu powinieneś:

1. Dokonać opłaty skarbowej:

Za wydanie duplikatu świadectwa pobierana jest opłata skarbowa w wysokości  26 zł na podstawie rozporządzenia MENiS z dnia 14 lutego 2003 roku (Dz.U. 2003 nr 61 poz. 537) pkt.3.

Wpłatę należy dokonywać na konto:

Szkoła Podstawowa w Babimoście

Nr konta: BS Siedlec o/Babimost  58 9660 0007 2600 1456 0200 0001

W tytule opłaty należy napisać:

opłata za duplikat świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej  oraz imię i nazwisko osoby ubiegającej się o duplikat świadectwa

1. Zgłosić się z dowodem opłaty bankowej i podaniem o wydanie duplikatu dokumentu do sekretariatu. W podaniu należy uwzględnić: imię i nazwisko ubiegającego się o wydanie duplikatu, adres zamieszkania, rok ukończenia szkoły, klasa do której się uczęszczało, należy również podać co stało się z oryginałem świadectwa.
          2. Duplikat wystawia się w terminie 7 dni od daty złożenia podania. Po odbiór duplikatu należy zgłosić się z dowodem osobistym.

Wniosek o wydanie  duplikatu świadectwa (doc,36KB)